«Сәлеметсің бе, Наурыз мейрамы!» театрландырылған қойылым

Наурыз – қызықтар мерекесі.

Наурыз – көктем мерекесі.

Наурыз – гүлдену мерекесі.

Наурыз – махаббат мерекесі!

Арнайы кешенде Наурыз мейрамын тойлауға арналған шара салтанатты әрі жарқын өтті. Бұл мереке барлығының сүйікті мерекесіне айналды, оны балалар мен ересектер асыға күтті. Үлкендер мен балалар ән айтып, тақпақ оқып, би билеп, күш пен ептіліктен жарысты. Балалар ұлттық тағам «Наурыз-көже» дайындауға қызығушылықпен қатысты. Сондай-ақ «Дар» қорының достары ұйымдастырған мерекелік дастарханда тәрбиеленушілерді өздерінің қатысуларымен қуанышқа бөледі. Мереке көңілді де қызықты өтті, естен кетпес бақытты сәттерді есте қалдырды.