«Жұлдызай-2024» ұлттық инклюзивті ойындарының аяқталуы

24.02.2024

Ақмола, Шығыс Қазақстан, Батыс Қазақстан, Солтүстік Қазақстан, Ақтөбе және Астана қалаларында алты облыстың қатысуымен Көкшетау қаласында шаңғы жарысынан «Жұлдызай-2024» қысқы Ұлттық инклюзивті ойындары аяқталды.

Ақмола облысы құрама командасының құрамында болған тәрбиеленушілеріміз жақсы нәтиже көрсетті: Камила Хулхачинова қашықтықта (300 м) - II орын, Павел Таранущенко (400 м) – II орын, Никита Гайнутдинов (500 м) – III орын, Максим Бартасевич (400 м) – IV 4 орын, Хулхачинов Ярослав (500 м) – IV орын.

4*400 м эстафетада біздің команда 1 орынға ие болды. Нәтижесінде Ақмола облысы жалпы командалық есепте бірінші орынды иеленді.

Спортшыларымызға бұдан да жоғары нәтижелер мен үлкен жеңістер тілейміз. Осылай жалғастырыңдар, балалар!