Ондық бөлшектерді қосу және азайту

Жаратылыстану-математикалық пәндердің пәндік онкүндігі аясында 7-сыныпта «Ондық бөлшектерді қосу және азайту» тақырыбында математика сабағы өтті. Ғимараттарды ассимиляциялау және біріктіру ұжымдық, жеке және дербес жұмыс арқылы жүзеге асырылды.

Жұмыс барысында оқушылар материалды меңгеру деңгейін, іскерліктері мен дағдыларының дамығанын көрсетті, бір-біріне зейінді, сыпайы, шыдамдылықпен қарап, оқылған материалды жүйелі және логикалық түрде баяндады. Сабақ барысында оқушылар жұмысшы мамандықтарымен танысты (шатыршы, кірпіш қалаушы, бетоншы). Сабақ соңында көп қабатты үй салдық.

Жаңартылған күні: 09.02.2024 12:06
Құрылған күні: 09.02.2024 12:46