Қазіргі заманғы өнер жауһарлары

Қазіргі Қазақстанның өнері жанрларының алуан түрлілігімен, шығармашылық бағыттарымен және жеке ұмтылыстарымен, айналадағы шындықты, тірі адамдар бейнелерін түрлі-түсті бейнелеуімен назар аударады, бүгінде ол белгілі бір көркемдік мәселені шешуде өз тілін тапқан шеберлердің әртүрлі буындарымен ұсынылған. мәселе.

22-26 қаңтар аралығындағы оқу аптасы заманауи өнерге арналды және дәстүрлі түрде, сызықпен басталды. Апта бойы балалар суретшілердің, мүсіншілердің, сәнгерлердің және т.б жаңа есімдермен танысты. «Қазіргі Қазақстанның сәулет өнері» атты сыныптан тыс іс-шарада 5-9 сынып оқушылары отандық мамандардың қолынан шыққан бірегей құрылымдармен танысты.

Жаңартылған күні: 26.01.2024 17:43
Құрылған күні: 26.01.2024 18:00