Оқыту ойындары

Заманауи білім беруде ерекше білім беру қажеттілігі бар мектеп жасына дейінгі балаларды тәрбиелеу мен оқытуға кешенді көзқараста оқу ойындары маңызды рөл атқарады. Ойын барысында бала әлеуметтік тәжірибе жинақтайды, ойын ұғымына баурап алады – ойлауға үйренеді, қиындықтарға тап болғанда – оны жеңуге тырысады.

Оқу ойындары балаларға демалуға және жасауға мүмкіндік береді. Ойын барысында білімді меңгеру әлдеқайда табысты болады.

Жаңартылған күні: 21.02.2024 12:14
Құрылған күні: 21.02.2024 14:28