«Кірпі» табиғи материалымен жұмыс

Жалпы еңбек даярлығы сабағында 4 сынып оқушылары табиғи материалдан қолөнер жасады. Оқушылар күзгі орманға экскурсияны еске алып, табиғи материалдың түрлерін атады және сабақтың тақырыбын өздері анықтады. Әр түрлі іс-шаралар сабақты жемісті және қызықты етуге мүмкіндік берді. Оқушылар белсенді жұмыс істеп, сұрақтарға жауап бере отырып, сабақ тақырыбы бойынша өз білімдерін көрсетті. Олар кірпіні белгілер мен әрекеттер сөздерін қолдана отырып сипаттады. Әркім өз кірпісін жасап, сабақ соңында «Шалғындағы кірпілер» композициясын орындады.

Жаңартылған күні: 18.01.2024 17:13
Құрылған күні: 18.01.2024 17:27