«Менің хоббиім» баспасөз конференциясы

Әр адамның өмірінде құмарлық болады. Адамдар сурет салады, ән айтады, марка жинайды, компьютерде сағаттап отырады, балық өсіреді немесе музыка тыңдайды, кактустарды оқиды немесе өсіреді.

Ақботтар отбасы хобби сияқты таңғажайып тақырыпқа арналған «Менің хоббиім» атты баспасөз мәслихатын өткізді. Іс-шараға қатысушылар өздерінің хоббилері, бос уақытында немен айналысқанды ұнататынын, оларға қуаныш пен қанағат әкелетіні туралы әңгімеледі. Конференция хобби елдеріне саяхат түрінде өтті: Спорт елі, Музыка елі, Үстел ойындары елі, Би елі.

Соңында қағаздан сурет салу техникасы бойынша қарындаштарға арналған кесе жасау бойынша шеберлік сабағы өтті, оған барлығы қатысты.

Жаңартылған күні: 23.04.2024 13:43
Құрылған күні: 23.04.2024 13:43