Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері

24 қаңтарда гуманитарлық пәндер онкүндігі аясында 9-сыныпта «Отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері» атты ашық сабақ өтті. Сабақ барысында оқушылармен жұмыстың әртүрлі әдістері қолданылды (топтық, жеке, жұптық жұмыс). Сабақ барысында оқушылар белсенді жұмыс жасады, интерактивті панель арқылы тапсырмаларды орындады, сонымен қатар отбасы мүшелерінің құқықтары мен міндеттері туралы білді.

Жаңартылған күні: 25.01.2024 15:02
Құрылған күні: 25.01.2024 17:30