Мейірімділігіңізбен бөлісіңіз

Шығармашылықтың қуанышы балалардың әрқайсысына таныс, сондықтан қуаныш пен жаратылыс сезімі өмірден кетпеуі үшін әр балада суретшіні дамыту қажет.

«Бұлақ» отбасының балаларына «Мейірімділігіңмен бөліс» плакатын салу бойынша КТД ұсынылды. Әр адам өзінің даралығын басқа балалармен бірге көрсетті. Сурет салу кезінде балалар мейірімділік, игі істер туралы әңгімелесті.

Оқушылар өздерін жақсылыққа және басқаларға мейірімділікпен қараған кезде, олар да бірдей жауап беретінін біледі және түсінеді.

Бала кезімізден біз ойнағанды және күлгенді жақсы көреміз

Бала кезімізден біз мейірімді болуды үйренеміз.

Бұл әрқашан осылай қалады.

Күлімсіреп, қатты дос болу үшін.

Жаңартылған күні: 17.01.2024 16:48
Құрылған күні: 17.01.2024 17:05