Құндылық өлшемдері

Жаратылыстану-математикалық циклдің пәндік онкүндігі аясында 9-сыныпта «Құндылық өлшемдері» тақырыбында математика сабағы өтті. Қызықты материал, сонымен қатар стандартты емес презентация оқушылардың сабақтағы жоғары тиімділігі мен белсенділігін қамтамасыз етті. Оқушылардың сабақ барысындағы іс-әрекеттері практикалық бағытта болды: олар ақша айырбастап, санады, сабақ барысында тапқан соманы пайдаланып виртуалды дүкенде сатып алулар жасады және өзгерісті санады.

Сабақ соңында оқушылар қорытындылап, қорытынды жасады.

Жаңартылған күні: 13.02.2024 11:09
Құрылған күні: 13.02.2024 11:24