«Жарақаттар – алғашқы көмек» шеберлік сабағы

Жарақаттардың алдын алу шаралары және алғашқы шұғыл көмек көрсету дағдыларын дамыту мақсатында «Жарақаттар – алғашқы медициналық көмек» шеберлік сабағы өткізілді.
Сабақ барысында балалар жарақаттың не екенін және жарақаттанудан қалай сақтануға болатынын, нені білу керектігін және бір-біріне қалай көмектесуге болатынын білді, сонымен қатар жарақаттардың қандай болуы мүмкін екенін және алғашқы медициналық көмек көрсету жолдарын қарастырды.
Тәрбиеленушілер белсене қатысып, сұрақтар қойып, жараны емдеуді, импровизацияланған заттардан асептикалық таңғышты және шинаны қолдануды үйренді.
Шеберлік сабағының соңында алынған ақпаратты бекіту мақсатында балалар арасында сауалнама жүргізілді.

Жаңартылған күні: 16.01.2024 17:51
Құрылған күні: 17.01.2024 16:25