Әдеби және спорттық калейдоскоп «Денсаулық толқынында балалар»

Денсаулық – адам өміріндегі басты құндылық! Әрине, керемет дене пішіні, жақсы көңіл-күй және жаттығулар денсаулықты сақтауға көмектеседі!

Іс-шараның басында үлкен ынтамен өткен жаттығулар орындалып, жігіттер өздерінің сүйікті жаттығуларын көрсетті. Содан кейін олар спорт туралы жұмбақтарды тауып, «Ойлан, ата...» спорттық викторинасының сұрақтарына жауап берді.

Жігіттер темекі шегудің зияны туралы «Не жақсы, не жаман» атты сюжетті тамашалап, темекі шегудің денсаулыққа зиян екенін қорытындылады.

Бұл нағыз денсаулық мерекесі болып шықты!

Жаңартылған күні: 25.12.2023 15:57
Құрылған күні: 25.12.2023 16:31