Үйірме қызметі

Арнайы кешенде әртүрлі бағыттар бойынша 14 қызығушылық бойынша үйірмелері бар. Оқушылардың үйірме жұмыстарымен қамтылуы 100% құрайды. Арнайы кешеннің педагогикалық ұжымы балалармен үйірме жұмысын мақсатты түрде ұйымдастырып, барлық оқушыларды сабақтан бос уақытында әртүрлі қызығушылықпен айналысуға жұмылдыра білді, балалардың көпшілігі бір уақытта бірнеше үйірмеге қатысады (2 және одан да көп).

Сабақтар үйірме жұмыстарының кестесі мен жұмыс жоспарына сәйкес жүргізіледі.

Топтық іс-әрекеттің нәтижесі жұмыстардың көрмелері, сәндік-қолданбалы өнер, бейнелеу өнері бойынша облыстық және республикалық конкурстарға қатысу, сонымен қатар хореография, вокал, аспапта орындау, жасанды жерге спорттық өрмелеу, спорттық ойындар: баскетбол, волейбол, жеңіл атлетика, шаңғы жарысы және басқа да спорт түрлері.

Жаңартылған күні: 04.03.2024 18:08
Құрылған күні: 05.03.2024 15:28