Көрісу күні – Амал мерекесі

Жыл сайынғы Наурыз мейрамының онкүндігі аясында 14 наурыз күні арнайы кешеннің оқушыларыхалық үшін Көрісу күні мен Амал мерекесінің қасиетті де әлеуметтік маңызы бар халықтық дәстүрлеріне арналған тақырыптық бейнероликтерді тамашалауға қатысты. Балалар Көрісу – Наурыз мейрамының бастаушысы, онкүндік, үлкендерге сәлемдесу, құрмет көрсету күні, сондай-ақ көктемнің алғашқы мерекесі. Соның нәтижесінде бір-бірімізге жақсылық тілеу, үлкенге ізет білдіру – мерекенің мән-мағынасы бір күнмен шектеліп қалмай, жыл бойы жалғасатынын атап өтті.

Жаңартылған күні: 15.03.2024 10:44
Құрылған күні: 15.03.2024 18:41