«Менің өлкемнің тарихы» интеллектуалды ойыны

7-9 сынып оқушылары арасында «Менің өлкемнің тарихы» интеллектуалды ойыны өтті. Оқушылар «Эрудиттер» және «Сауаттылар» болып екі командаға бөлінді. Олар әртүрлі тапсырмаларды орындап, жүргізушінің сұрақтарына жауап берді, белсенді түрде айтысып, өздерінің дұрыс екенін дәлелдеді, ал қазылар алқасы өз ұстанымдарын және командалар ұсынған дәлелдерді бағалады. Бұл шынымен ыстық болды». Оқушылар айтысып, өз ұстанымдарын дәлелдеп, дұрыстығын дәлелдеуді ұнатты.

Жаңартылған күні: 30.03.2024 13:20
Құрылған күні: 01.04.2024 12:18