Funny English

Бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған әдістемелік онкүндік аясында 3-4 сынып оқушыларының қатысуымен «Көңілді ағылшын тілі» тақырыбында интеллектуалды ойын түрінде сыныптан тыс іс-шара өткізілді, оның мақсаты: оқушылардың ағылшын тілін үйренуге деген қызығушылығын арттыру.
Іс-шара тартысты және қызықты өтті. Балалар өздерінің тапқырлықтарын, лексикалық және грамматикалық сөздердің мол қоры мен тапқырлығын көрсете отырып, оларды қызығушылықпен орындаған түрлі тапсырмалар мен жаттығулар күтіп тұрған топтағы жұмыстарға әсерлі болды.

Жаңартылған күні: 01.04.2024 18:51
Құрылған күні: 02.04.2024 18:06