Достық деген тамаша сөз

Кімді дос деп санаймыз? Дос қандай болуы керек? Достық деген не? Бұл қарапайым ұғымдар сияқты көрінуі мүмкін, бірақ кейде адами қарым-қатынасты түсіну қаншалықты қиын болуы мүмкін. «Қалай дос болу керек» презентациясын, әлеуметтік роликтер мен достықты көргеннен кейін балалар осы сұрақтарға жауап берді. Оқушылар достықты бағалай білу, достармен бірге қуана білу, бір-біріне көмектесу, жақындарына қамқор болу керектігін есте сақтады.

Жаңартылған күні: 01.03.2024 12:51
Құрылған күні: 01.03.2024 13:26