Керемет ағаштар

Ақботтар отбасының балалары банальды қылқалам мен қарындашпен емес, әдеттен тыс нәрсемен сурет салған... Коктейль сабандары. Олар түтіктерді бояуға батырып, ағаш шаблонында өте ерекше және қызықты мөртаңба қалдырды.
Балалар өздерінің керемет ағаштарын бояғанды ұнатты. Түстердің аламандығы әр суретшінің тамаша көңіл-күйін жеткізді. Шығармашылық ең жақсы деңгейде болды. Бұл іс-әрекет балаларға ләззат әкеліп қана қоймай, сонымен қатар қиялды ойлауын, қиялын дамытуға, шығармашылық әрекетке деген қызығушылықты арттыруға ықпал етті.

Жаңартылған күні: 27.01.2024 13:40
Құрылған күні: 27.01.2024 13:49