«Дұрыс тамақтану» әңгімесі

Респираторлық вирустық инфекциялармен күресу бойынша профилактикалық іс-шараларды жүргізу мақсатында медбике Камза Д.Р. «Дұрыс тамақтану» тақырыбында әңгіме өткізілді.

Әңгімелесу барысында балалар дұрыс тамақтану өсуді, қалыпты дамуды және адам өмірін қамтамасыз ететінін білді. Жемістерге, көкөністерге, дәнді дақылдарға, бұршақ дақылдарына, жаңғақтар мен балыққа бай диета және қаныққан майды аз тұтыну созылмалы аурудың қаупін азайтумен байланысты. Дәрумендерге бай пайдалы тағамдарды жеу керек.

Жаңартылған күні: 25.12.2023 17:26
Құрылған күні: 27.12.2023 15:50