Әңгімелесу «Алғашқы көмек және гипотермияның алдын алу»

Алдын алу мақсатында «Алғашқы көмек және гипотермияның алдын алу» әңгімесі өткізілді.

Әңгімелесу барысында балалар гипотермия, «үсік» төмен температурада пайда болатын жасышалардың зақымдануы екенін білді және гипотермияға ықпал ететін қауіп факторларын зерттеді. Балалар үсік шалғанда алғашқы көмек көрсету жолдарын қызығушылықпен жаттықтырды.

Әңгімелесу соңында қорытынды жасалып, алынған ақпарат бойынша балалардың біліміне қатысты ақпарат алу мақсатында сауалнама жүргізілді.

Жаңартылған күні: 04.03.2024 18:53
Құрылған күні: 04.03.2024 18:57