«Біздің адал достарымыз – пайдалы әдеттер» әңгімесі

Респираторлық вирустық инфекциялармен күресу бойынша профилактикалық іс – шаралар аясында «Біздің адал достарымыз – пайдалы әдеттер» атты әңгіме өткізілді.

Әңгіме барысында балалар қандай пайдалы әдеттер бар екенін және олардың не екенін білді. Әдет – бұл біреудің белгілі бір өмір кезеңінде үйренген, әдетке айналған, қарапайым, тұрақты болып қалған бейнесі, әрекеті, жағдайы, мінез-құлқы немесе бейімділігі.

Әңгіме соңында балалар денсаулықты сақтау үшін жеке гигиена ережелерін, ауыз су режимін, дұрыс тамақтану, спортпен шұғылдану, таза ауада серуендеу ережелерін сақтайтынына нық сендірді.

Жаңартылған күні: 10.01.2024 15:30
Құрылған күні: 10.01.2024 15:47