Өз планетаңызға қамқорлық жасаңыз. Өйткені, оған ұқсайтын ешкім жоқ!

22 сәуір ең пайдалы және адамгершілікке толы мереке – Халықаралық Жер күні. Арнайы кешендегі дәстүрлі сап түзеу «Өз планетаңа қамқор бол» ұранымен өтті. Өйткені, оған ұқсайтын ешкім жоқ!».

Балалар мерекенің тарихымен, оның дәстүрлерімен және Жерді қолдаудағы ең қызықты акциялармен танысты. Халықтар ынтымағы мен достығының символы – Бейбітшілік қоңырауының сыңғырын тыңдадық. Оның шырылдауы планетамыздың сұлулығы мен нәзіктігін, оны сақтау және қорғау қажеттілігін еске салады. Бірегей табиғаты мен жабайы табиғаты бар қазақстандық қорықтар туралы бейнеролик көрдік.

Барлығы салыстырмалы. Апта бойы жігіттер планетамыздың ең әдемі жерлерін және жер бетіндегі ең лас жерлерді көрді. Бәрі адамның өз қолында! Қай планетада өмір сүретініміз тек өзімізге байланысты. Келесі кезекте бастауыш сынып оқушылары тақпақ айтып, барлығын ақылға келіп, жамандық жасамауға шақырды, өйткені біздің планетамыз нәзік және кішкентай. Жоғары сынып оқушылары үйімізді сақтап қалу үшін әрқайсымыз не істей аламыз және не істеуіміз керек: айналаны тазарту, жас ағаштар мен гүлдер отырғызу, су айдындарын тазарту туралы өз ойларын білдірді. Мұның бәрі біздің қолымызда.

Жаңартылған күні: 29.04.2024 11:11
Құрылған күні: 29.04.2024 11:28