Альманах «Кішкентай азаматтардың ұлы құқықтары»

Тәрбие жұмысының онкүндігі аясында «Кішкентай азаматтардың ұлы құқықтары» атты ашық іс-шара өтті. Балалар БҰҰ-ның Бала құқықтары туралы конвенциясында жазылған құқықтар туралы білімдерін бекітті, есімге және азаматтыққа, отбасы құқығына, жеке қол сұғылмаушылыққа, өмір мен бостандыққа, құқыққа қатысты есте сақтады. медициналық көмекке және білім беруге.

«Жұлдыз» отбасының балалары сюжетке белсене қатысып, еркіндік пен демалыс құқықтары бұзылған жағдайларды талдап, «Атын тап», «Үйіңді тап», «Сөйлемді аяқта» ойынын ойнады.

Құқықтарды оқу арқылы балалардың құқықтық санасы мен мінез-құлық мәдениеті қалыптасады.

Жаңартылған күні: 16.04.2024 11:52
Құрылған күні: 17.04.2024 11:15