Балалар кітаптарының апталығы

Сөзсіз, демалыс керемет! Апталық барысында балалар кітапхананы аралап, ондағы өзін-өзі ұстау ережелерімен танысып, кітапты күту туралы әңгімеледі. «Кітап әлемін ашамыз» атты тәрбие сағатында біз кітаптың қайдан шыққанын, кітаптың қалай жасалатынын, өз бетінше оқыған алғашқы кітаптарын еске түсіріп, көптеген қызықты мәліметтер алдық. С.Маршактың шығармашылығымен таныстық.

Балаларға «Бұл ертегілер қандай ғанибет...» атты кітап көрмесі ұсынылды, олар ертегі викторинасының сұрақтарына бір ауыздан жауап берді, «ертегілер жұмбақтарын» құрастырды. Сүйікті мультфильмдерімізді көрдік, ойындар ойнадық, сурет салдық...

Кітап кейіпкерлері сізге жылулық сыйласын. Оқы, балалар!

Жаңартылған күні: 05.04.2024 17:24
Құрылған күні: 05.04.2024 17:40