Қазақстанның мәдени мұрасы

Өзінің бай мәдениеті бар халық қана әлемді таң қалдыра алады. Бұл мектепішілік шарада оқушыларға арналған «Мәдени мұра» кітап көрмесінен алынған үзінді. Оқушылар Бүкіләлемдік мұра нысандары, мәдени брендтер және Қазақстандағы ЮНЕСКО-ның материалдық емес мәдени мұралары туралы көптеген танымдық ақпараттар алды.

Апта бойы балалар Қазақстанның есте қаларлық және тарихи жерлеріне виртуалды саяхат жасады: Қожа Ахмет Яссауи кесенесіне барды, Талғар, Отырар, Түркістанның көне қоныстарымен танысты, ең көне суреттер туралы көптеген қызықты нәрселерді білді. «Таңбалы петроглифтері» бейнеролигін көру арқылы. Қазақстан аумағында көптеген көне ескерткіштермен танысты. Қалпына келтірумен қатар тарихи жады мен ұлттық мақтаныш қайта жаңғыруда.

Жаңартылған күні: 03.02.2024 11:32
Құрылған күні: 03.02.2024 11:44