Білім мен дағдылар әрқашанда қолданыс табады

Жалпы мектептік жоспарға сәйкес «Арнайы кешен» КММ-де бастауыш сынып мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігінің онкүндігі өтті. Мұғалімдер іс-шаралар жоспарын құрды. Мұғалімдер іс-шаралар жоспарын құрды. Ашық сабақтар, түзету сабақтары, музыкалық және тақырыптық үзілістер, ерте профилактика бойынша сыныптан тыс іс-шара және жақсылық марафоны өткізілді. Жігіттер өз білімдері мен өнерлерін көрсетті. Ашық сабақтарда тәжірибе алмасу, қызықты әзірлемелер, жаңа технологиялар болды. Тақырыптық сессиялар барысында балалар салауатты өмір салты, мінез-құлық мәдениеті, табиғатта өзін-өзі ұстау ережелері туралы көптеген қызықты нәрселерді білді. Біз өзіміз дайындап, отты би-брейк өткіздік. 8 наурыз мерекесі қарсаңында анаға арнап ән айтып, құттықтау хаттарын дайындадық. Қорытынды сапта балалар өз құрбыларына және үлкенірек балаларға көрсететін нәрсе болды. Барлық жұмыс қысқа, бірақ қызықты бейнеде көрініс тапты. Барлық жігіттер белсенді қатысқандары үшін марапатталды.

Жаңартылған күні: 02.04.2024 18:28
Құрылған күні: 04.04.2024 15:52